Pozdrowienia z zielonej szkoły

Pozdrowienia nr 2

Witamy ponownie z Jastrzębiej Góry. Od ostatniej relacji minęło trochę czasu, ale zapewniamy Was, że mieliśmy tyle zajęć, że nawet nie było sposobności, by przekazywać na bieżąco, co robimy. Zatem wszystkim cierpliwym dzisiaj przekazujemy pokaźną porcję zdjęć. I tak w kolejności zobaczycie, co zwiedzaliśmy w Rozewiu, Malborku, we Władysławowie, Juracie i w Helu. W międzyczasie bawiliśmy się z animatorkami, które przeniosły nas w ,,Czarodziejski świat Pana Kleksa” a później odbyliśmy chrzest na wilka morskiego. Dziewczynom nadano imię Śpiewające Syreny, a chłopcom Wojownicze Dorsze. Doskonale bawiliśmy się na dyskotece, w trakcie której nawiązaliśmy bliższe relacje, a po kilku dniach zorganizowano nam ,,Randkę w ciemno”. Wybrańcy czekają na kolację przy świecach z szampanem… Uspokajamy naszych rodziców, że nie zapominamy o czapkach i ciepłych kurtkach w czasie spacerów.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy tu zaglądają!