Projekt „Don’t be afraid to speak English” w ramach innowacji językowej w klasach 1-6

gl-1Najistotniejszą rzeczą, którą staramy się przekazać podczas zajęć swoim uczniom to fakt, aby nie bali się po prostu mówić i używać języka angielskiego w codziennych sytuacjach życiowych. Strach przed mówieniem często wynika nie z nieznajomości słownictwa czy zasad gramatyki, a ze strachu przed ośmieszeniem, który należy w sobie przezwyciężać i zmierzać do płynności językowej małymi krokami w myśl zasady: im więcej będziemy mówić po angielsku, tym nasza płynność językowa będzie lepsza, a lęk mniejszy. Pamiętajcie: „Don’t be afraid to speak  English”! Dlatego też nasi uczniowie nagrali krótkie wystąpienia, w których opowiadają o sobie i swoich pasjach.