Samorząd SP – Rozgrywki integracyjne

zdjecie-glowneDnia 15 styczna 2019 r. bawiliśmy się w naszej szkole na rozgrywkach integracyjnych pod hasłem: „Razem weselej”. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski SP 36, który wspólnie z opiekunkami p. Iloną Tymińską i p. Małgorzatą Zielińską, przygotował szereg atrakcji.

Zespoły klasowe rywalizowały ze sobą w licznych zabawnych konkurencjach, m.in. taniec na gazecie, jedzenie jabłek na sznurkach, rozpoznawanie nauczycieli za pomocą dotyku z zawiązanymi oczami. Uczestnikom imprezy dopisywał doskonały humor, wszyscy chętnie uczestniczyli w zabawie.

Na szczególną uwagę zasługuje zespół taneczny SEPTAGON, który założyły uczennice klasy VIIIc: Emilia Białek, Dżenifer Dżumało, Oliwia Landowska, Patrycja Plackowiak i Oliwia Pogorzelska. Dziewczęta samodzielnie opracowują choreografię występów i zachwycają widzów ciekawymi układami tanecznymi. W bieżącym roku szkolnym SEPTAGON współpracuje z Samorządem Uczniowskim SP 36, a efekty wspólnych inicjatyw możemy obserwować w czasie imprez, na szkolnej scenie.