Żywe słowo, wspaniała gra aktorów i wesoła zabawa!

m-sredni30 stycznia klasa Ia -artystyczna  i Ib udały się kolejny raz do Opery Śląskiej  w Bytomiu. Tym razem na spektakl pt. „Pszczółka Maja” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Nasi najmłodsi poznali ciekawą historię wesołej pszczółki Mai, która nie znosi nudy i bezczynności. Maja kocha świat i uczy się w nim żyć. Zawsze bezinteresownie niesie pomoc innym oraz okazuje szacunek wszystkim dookoła. Oglądany spektakl dostarczył nam  nie tylko wiele wspaniałych doznań estetycznych, ale również dużą porcję dobrej zabawy przeplatanej z wartościowym przesłaniem. Był też inspiracją dla uczniów klasy 1a o profilu artystycznym do stworzenia prac plastycznych – odtąd miłośników pszczółki Mai i jej przyjaciół.

ol-sredni n-sredni m-sredni img_3787-sredni img_3368-sredni img_3718-sredni h_1-sredni