Jak wywołaliśmy uśmiech na twarzach Przedszkolaków, czyli sprawozdanie z naszych występów dla najmłodszych

dstm5148Beztroski śmiech dziec­ka, to jak pro­myk słońca w sza­rym życiu. Aby go wywołać przygotowaliśmy niezwykłe zajęcia dla Przedszkolaków. Maluchy z wypiekami na twarzy podziwiały pokaz tańca, wykonany przez klasę 6c oraz występy wokalne przygotowane przez chłopców z 6c, którzy pięknie odśpiewali piosnkę ,,Już zachodzi czerwone słoneczko”. Przedszkolaki były też zachwycone występem naszego Koła ,,Promyki Radości”, które przygotowało specjalnie dla nich maleńkie kukiełki z bajek. Czy może być coś wspanialszego niż bajkowi bohaterowie, przeżywający swoje przygody? Radosny śmiech dzieciaków udzielił nam odpowiedzi! Nasi mali koledzy uzyskali też wiedzę teoretyczną z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Niezwykle cenne okazały się informacje na temat pozycji bocznej bezpiecznej i numerów alarmowych. Nagrodą dla Przedszkolaków były dyplomy z odbycia zajęć. Ale Maluchy też dały nam niezapomniany prezent…..Szeroki i szczery uśmiech oraz malującą się w ich oczach nieopisaną radość! Bo jak mawiał Korczak:  ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.