Wojewódzki sukces

slide1
W legendarnej hali Płomienia Sosnowiec (Milowice), odbył się dziś XX Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w tenisie stołowym chłopców. Nasi uczniowie zdobyli prawo do gry w finale jako Mistrz Bytomia, Mistrz Rejonu i zwycięstwie w półfinale wojewódzkim. W finale grało dziś 8 najlepszych szkół z całego Śląska. Poziom dzisiejszego turnieju był bardzo wysoki, wszyscy zawodnicy posiadali punkty w rankingu swojej kategorii wiekowej i wygranie jakiegokolwiek seta było bardzo trudne. Jednak nasi chłopcy nie raz udowodnili że mają duże możliwości i talent, który pozwolił nam zająć 6 miejsce, wyprzedzając dwie szkoły. To największy sukces sportowy naszych uczniów w tym roku szkolnym, dlatego bardzo dziękujemy i gratulujemy Maksymowi i Miłoszowi, życząc im kolejnych sukcesów już w szkole średniej.