Mistrzowie kaligrafii

20240604_105244
Jak co roku w naszej szkole odbył się Konkurs Kaligraficzny.  Miał na celu propagowanie wśród uczniów kaligrafii, czyli sztuki pięknego pisania. Zadaniem konkursowym  było przepisanie wierszy Jana Brzechwy (klasy 1-3) i Wisławy Szymborskiej (klasy 4-8). Wśród bardzo wielu uczestników udało się wyłonić tych, którzy piszą najpiękniej. Mistrzami kaligrafii zostali: w kategorii klas 1-3 Ivanna Kalashnyk (2b) oraz w kategorii klas 4-8 Paulina Janoszyk (4a). Gratulujemy również uczniom, którzy zajęli 2. i 3. miejsce. Oto oni:  Klaudia Gosławska (3c), Wojciech Wojtas (3c), Nadia Michalak (7a) i Matylda Kasińska (7a). Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie konkursem i zapraszamy za rok.