Witamy w Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

Dzień Sportu klas 6, 7 i 8

Dziś w naszej szkole katedra wychowania fizycznego zorganizowała Dzień Sporu dla klas 6, 7 i 8. Zaproponowaliśmy turniej tenisa stołowego oraz turniej siatkówki.
W turnieju siatkówki triumfowali chłopcy w składzie Piotr Nowak, Filip Zachar, Piotr Konopka i Patryk Konopka. Drugie miejsce zdobyły dziewczynki w składzie Nadia Michalak, Vera Spurhiash i Zofia Zaprzał.
W turnieju tenisa stołowego w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Julia Knapik, a drugie miejsce zajęła Nadia Michalak. W kategorii chłopców, zwyciężył oczywiście nasz mistrz, Maksym Pena a drugie miejsce zajął Filip Zachar. W turnieju siatkówki mecze rozgrywało 8 drużyn, a w tenisie stołowym walczyło 20 zawodników, 16 chłopców i 4 dziewczynki.