Dzień Chłopaka w naszej szkole

2a-maly30 września to wyjątkowa data, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez szkolnych.

Dziś bohaterami tego wyjątkowego dnia byli chłopcy naszej szkoły, którzy za sprawą swoich klasowych koleżanek czuli się docenieni i ważni a świadczyły o tym uśmiech i radość jaką można było zauważyć na twarzach chłopców.

Oprócz życzeń otrzymali od swoich koleżanek symboliczne prezenty świadczące o sympatii i przyjaźni.

Ważność tego wyjątkowego dnia podkreślono odświętnym ubiorem poprzez założenie muszki czy krawata.

Ze względów epidemiologicznych każda klasa uczciła Dzień Chłopaka osobno według własnych pomysłów i wyobraźni. Mamy nadzieję, że za rok to święto spędzimy razem na wspólnej zabawie.

Na koniec drodzy chłopcy naszej szkoły zechciejcie przyjąć raz jeszcze od Waszych koleżanek i Samorządu Uczniowskiego serdeczne życzenia:

Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
i uśmiech zawsze w Waszych sercach gości.

Fotorelacja z dzisiejszego Dnia Chłopaka.