Mamy medal!

img_20200303_115445Dziś reprezentacja dziewcząt naszej szkoły rocznik 2007 i młodsze wzięła udział w kolejnych rozgrywkach w ramach Mistrzostw Bytomia Igrzyskach Dzieci w Siatkówce Dziewcząt – tym razem finałowych. Gospodarzem imprezy było SP nr 32 w Bytomiu. Mecze finałowe rozegraliśmy z SP 45 ,w którym niestety polegliśmy ale w tie-breaku. Natomiast mecz o trzecie miejsce w mistrzostwach wygraliśmy wynikiem 2:0 z SP 33. Dziewczyny z powodzeniem wykorzystywał nabyte na treningach i zajęciach dodatkowych umiejętności siatkarskie. Co też przełożyło się na osiągnięty wyniki w zawodach. Sukces zadowolił jak i  i zmotywował nasze zawodniczki  do dalszej pracy. Ogromne gratulacje dla naszej reprezentacji, która wystapiła w składzie: N. Bydłoń, Z. Pluskota, O. Barlik, K. Szkiłądź, J. Biskup, P. Szeliga, V. Kamińska,A. Żukow, W. Łukasiak, O. Kuchta, W. Szerwińska.

Opiekun drużyny: B. Polewiak