XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – 1 października 2021r.

zdjecie-glowneŚwiatowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbywa się od 2011 roku. W tegorocznej edycji akcji wzięło udział ponad 6000 szkół z 30 krajów, m.in. z Polski, Chorwacji, Rosji, Rumunii, Łotwy, USA, Indii, Kamerunu czy Kataru. Jest to wielkie święto w szkole. Uczniowie przypominają sobie tabliczkę mnożenia w trakcie różnych zabaw, a momentem kulminacyjnym jest dzień przeprowadzania egzaminów.  W naszej szkole w klasach 4-8 zostały przygotowane konkursy pozwalające wyłonić klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę rozwiązując przykłady na czas. Wszystkim uczestnikom akcji dziękujemy za zaangażowanie. Kochani uczniowie – utrwalajcie dalej tabliczkę mnożenia. Następna akcja za rok.