Zdrowa świetlica

20210218_123622Świetlica szkolna w ramach uczestnictwa w konkursie „Żyj zdrowo – odżywiaj się kolorowo” zorganizował działania mające na celu propagowanie zdrowego stylu życia. Przeprowadzono pogadanki na temat „Co należy jeść, aby być zdrowym?” oraz „Aktywnie spędzamy czas”. Celem tych zajęć było uświadomienie dzieciom zależności pomiędzy sposobem odżywiania, a stanem ich zdrowia oraz podkreślenie wagi aktywności fizycznej.  Podsumowaniem tych działań było stworzenie plakatów na konkurs uświadamiających o potrzebie zdrowego odżywiania. Swoim talentem wykazały się uczennice klas 1 Zuzanna Gerej,  Martyna Krupińska, Anna Turłajewa,   Emilia Sroka, ponadto uczennice klasy 2 Emilia Szmit oraz Zosia Poniatowska stworzyły talerz ze zdrową żywnością.  Dziękujemy i życzymy powodzenia w konkursie.