Świąteczne inspiracje

img_0730„Ten przedświąteczny czas  napełniony nutą radości, oczekiwania i  magii  wielu z nas inspiruje do działania.  Już ku radości dzieci piecze się  i ozdabia pierniczki, klei  pierogi i uszka do barszczu. Inni zainspirowani magią świat tworzą ozdoby świąteczne. Do niedawna mogliśmy podziwiać te piękne wytwory naszych uczniów i rodziców na organizowanym w naszej szkole Kiermaszu Świątecznym. Niestety z uwagi na obecny czas w tym roku ominie nas ta przyjemność.

Ale za to chcieliśmy Was nasi uczniowie zachęcić do zrobienia ozdób świątecznych samemu, bądź wspólnie z rodzicami.
Prezentujemy pierwszą  dekorację – orzechowa  choinka
Potrzebny bristol, pistolet na gorący klej, orzechy włoskie, złoty spray (niekoniecznie) i ozdoby według własnego pomysłu. Rodzice pomogą poprzyklejać orzeszki, a Wy ozdobicie choinkę.
To co wykonacie może być dekoracją w Waszych domach jak również doskonałym prezentem na święta.
Jeżeli chcecie podzielić sie swoją świąteczną inspiracja przyślijcie zdjęcia na pocztę pani B. Polewiak
Niech będzie to również czas dzielenia się swoja radością z innymi, czas wzajemnej życzliwości i serdeczności.”