Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

zakoncz161W ostatnim dniu roku szkolnego mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch fantastycznych akademiach przygotowanych przez uczniów klas III gimnazjum oraz klas 3 SP i 6 SP. Uczniowie z wielkim zapałem przygotowali się do akademii, podziękowali nauczycielom, rodzicom i kolegom ze szkolnej ławy, zakończyli kolejny etap edukacyjny i ruszyli na zasłużony wakacyjny odpoczynek. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy otrzymali wysokie noty w nauce i w zachowaniu, gratulujemy uczniom z wysoką frekwencją, tym, którzy zdobyli tytuł sportowca roku oraz tym, którzy zebrali dużą ilość makulatury. Dziękujemy Rodzicom, za współpracę i zaangażowanie.

Naszym absolwentom dziękujemy za wspólne lata w  „siódemce” życzymy dobrego wyboru szkół ponadgimnazjalnych oraz sukcesów w nauce  i w życiu osobistym.