Zbliżają się Dni Nauki – zapraszamy!

1Nastał październik, więc nadchodzi czas naszych corocznych naukowych zmagań. W dniach od 9 października do 13 października w naszej szkole odbywać się będą DNI NAUKI. W tym roku będziemy się bawić pod hasłem – „KOPALNIA WIEDZY”. Chcemy Wam pokazać, że czasami żeby zdobyć jakieś informację trzeba się do nich „dokopać”… Informację o naszych przodkach czerpiemy z prac archeologicznych, nasza wiedza o epoce dinozaurów pochodzi od geologów i paleontologów. Kiedy coś nas interesuje najlepiej sięgnąć po książkę, którą trzeba „wykopać” z biblioteki. Zdobycie wiedzy niejednokrotnie wymaga pewnego wysiłku, ale jakże wspaniale czuje się człowiek dokonujący, nawet małych odkryć.

Życzymy Wam, aby poszukiwanie wiedzy i odkrywanie, sprawiało Wam wiele radości…!!! Może te kilka dni spowoduje , że odkryjecie bakcyla „poszukiwacza wiedzy”.