Brązowe medale dla naszych chłopców

1Wielkie brawa dla naszych chłopców, którzy w dwudniowym turnieju piłki nożnej zdobyli brązowe medale, ustępując tylko szkole SMS oraz SP32.

Do turnieju zgłosiło się 16 szkół, zawody odbywały się na nowym obiekcie Polonii Bytom.

Po wygraniu grupy, nasza drużyna w ćwierćfinale zmierzyła się ze szkołą SP44, którą po zaciętym meczu pokonaliśmy 4:2.

W półfinale nie daliśmy rady szkole SP32 i o 3 miejsce w turnieju zmierzyliśmy się z piłkarzami klasy sportowej z Szombierek. Zagraliśmy najlepszy mecz w turnieju, pokonując zdecydowanych faworytów 3:0.

Gratulujemy i dziękujemy.

Skład SP 36: Zachar Filip (br), Kosiński Kevin (C), Nowak Piotr, Milewski Marcin, Wiśniewski Dawid, Konopka Piotr, Konopka Patryk, Philipp Wiktor, Isalski Patryk, Bober Dawid.

Więcej na sportowej stronie szkoły – klik!