Certyfikat ” Kubusiowi Przyjaciele Natury” dla klas 1-3

cer-2024-kpn_page-0001

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas 1-3 przystąpili do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.
„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to Ogólnopolski Program edukacyjny – poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś. Jego celem była proekologiczna edukacja dzieci i zachęcenie ich do ruchu już od najmłodszych lat. Uczniowie wzięli udział w zajęciach tematycznych, podczas których uczyli się troszczyć o środowisko naturalne, poznawać podstawowe zasady ekologii i dowiedzieli się, dlaczego warto jeść owoce i warzywa a także poznali korzyści płynące z ruchu. Wszystkie materiały edukacyjne „Kubusiowych Przyjaciół Natury” zostały skonstruowane, tak by rozwijać u dzieci kreatywność i samodzielne myślenie oraz przyswajać wiedzę poprzez zabawę.
Za udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” uczniowie klas 1-3 otrzymali Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu „ Kubusiowych Pzyjaciół Natury”.