Dni Nauki – konkurs „Poszukuję, wiem więcej”

1Z okazji DNI NAUKI ogłaszamy konkurs dla uczniów „Poszukuję, więc wiem więcej”. Każdego dnia DNI NAUKI (do poniedziałku 9 października do czwartku 12 października) opublikujemy jedno pytane w wiedzy ogólnej. Pytania będą dla trzech kategoriach wiekowych:

- klasy 1 – 3

- klasy 4 – 6

- klasy 7 , II i III gimnazjum.

Uczestnik konkursu korzystając z różnych źródeł informacji odpowiada na pytanie i gotową odpowiedz przynosi następnego dnia do szkoły. Każda odpowiedz opatrzona musi być imieniem, nazwiskiem oraz klasą, do której uczeń uczęszcza. Odpowiedzi należy dostarczać na portiernię do specjalnego pudełka. Odpowiedzi na dane pytanie należy oddać na następny dzień po opublikowaniu pytania (na pytanie poniedziałkowe odpowiadamy do wtorku itd.). Prace oddane z opóźnieniem nie będę brane pod uwagę. Podczas udzielania odpowiedzi na pytania należy pamiętać o prawach autorskich, dlatego nie należy kopiować tekstu wprost z Internetu.

Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która odpowie na poprawnie i wyczerpująco na wszystkie 4 pytania.