Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

dyskot5W piątek 29 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. W tym dniu chłopcy obdarowani zostali drobnymi prezencikami, laurkami oraz uśmiechami od swoich klasowych koleżanek. Na koniec dnia Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas zorganizował szkolną dyskotekę dla uczniów szkoły podstawowej. Na imprezę chłopcy stawili się tłumnie. Podczas zabawy dziewczęta z poszczególnych klas wybierały mistera klasowego, który stanął do konkursu na MISTERA DYSKOTEKI. Chłopcy z tego tytułu mogli poczuć się bardzo zaszczyceni. Konkurs jak zawsze odbył się przy dużej dozie emocji, oczywiście pozytywnych. Tak więc MISTEREM DYSKOTEKI został Filip Urbański z klasy 6c. GRATKI !!! Dyskotekowe szaleństwo urozmaiciła nam zumba w wydaniu Vaneski Nowak i Julki Senaczek z klasy 7a oraz pokaz tańca współczesnego uczniów z klasy 5b.