Dzień Dziecka w klasie 3a

dzdz2Taki dzień się zdarza tylko raz w roku a tym dniem jest 1 Czerwca święto wszystkich dzieci. Nasza klasa postanowiła go spędzić na łonie natury w aktywny sposób. Na wyprawę do parku zabraliśmy przede wszystkim dobry humor i uśmiech. Na rozłożonych kocach rozpoczęliśmy naszą biesiadę połączoną z degustacją przygotowanych przez rodziców smakołyków.

Gry planszowe (tym razem na kocu), puszczanie mydlanych baniek, malowanie kredą to atrakcje, które towarzyszyły nam tego dnia – dnia pełnego wrażeń.

Najważniejsze, że byliśmy wszyscy razem ciesząc się z uroków pięknej, słonecznej pogody. Choć czas szybko minął i trzeba było wracać do szkoły, to nie koniec atrakcji przedłużyliśmy sobie piknik w naszej klasie i na rozłożonych kocach zmęczeni odpoczywaliśmy niczym na zielonej trawie.