Kiermasz Świąteczny

img_108918 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny już Kiermasz Bożonarodzeniowy! Przy zapachu aromatycznych i pachnących goździkami,cynamonem i pomarańczą pierników, puszystych serników, makowców i innych wypieków mogliśmy już poczuć magię zbliżających się wielkimi krokami świąt. Najładniejsze ciasta (mimo ogromnej konkurencji i wysokiego poziomu wykonania) upiekli Natalia Pietrzak, Jakub Przybyła, a także Daniel Szymański. Nasze oczy cieszyły cudowne i niepowtarzalne ozdoby  własnoręcznie wykonane przez naszych uczniów,które będą zdobić nasze domy jeszcze przez długi czas. Kochani Rodzice i Uczniowie dziękujemy bardzo gorąco za trud i ciężką pracę w przygotowaniu prawdziwych arcydzieł.Z okazji Nadchodzących Świąt życzymy Wam  wielu radości, wytchnienia i ciepła domowego ogniska.