Koncert Noworoczny

2

W dniu 19 stycznia cała nasza społeczność szkolna mogła spotkać się na Koncercie Noworocznym organizowanym w naszej Szkole Podstawowej nr 36.  Nasza uroczystość zaszczycił swoją obecnością wiceprezydent Pan Adam Fras. Podziwialiśmy występy naszych uczniów oraz nauczycieli w pięknej zimowej aranżacji. Wokaliści, instrumentaliści i tancerze zaprezentowali na scenie swój talent, grając, tańcząc i śpiewając pastorałki, piosenki noworoczne, życzenia noworoczne, piosenki o zimie i motto, że jak mówią słowa piosenki finałowej „wyśpiewaliśmy co nam w duszy gra”. Nie zabrakło również życzeń z okazji zbliżających się świąt naszych seniorów. Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, opiekunom i pracownikom niepedagogicznym naszej szkoły, którzy przyczynili się do tego, że koncert okazał się niezwykle udany. Był to wieczór pełen wzruszeń i emocji, który na pewno zapamiętamy na długo.

1slide1slide3