Konkurs fotograficzny „Portret Małego Naukowca”

konkurs-fotograficzny-_portret-malego-naukowca_Dużymi krokami zbliża się Dzień Nauki Polskiej (19 lutego). Jest to święto uchwalone jako wyraz uznania dla pracy i dokonań naszych polskich naukowców.

Każde wielkie odkrycie poprzedzone jest latami doświadczeń i obserwacji. Każdy naukowiec musi mieć w sobie ciekawość dziecka, bo ta ciekawość, chęć zdobycia odpowiedzi na nurtujące go pytanie, pcha do działania.

Jesteśmy przekonani, że w naszej społeczności szkolnej też są osoby ciekawe świat, ciągle pytające i szukające odpowiedzi.

Zróbcie zdjęcie, które przedstawia Was podczas Waszych „zabaw” naukowych i prześlijcie na adres mailowy do Pani Anny Michalskiej, do dnia 16 lutego 2021 roku.