Konkurs „Moje aktywne święta”

aktywne-sw-1-collage-1Święta tuż-tuż.Spędźmy je więc nie tylko przy świątecznym stole, zajadając się świątecznymi smakołykami, ale aktywnie-w ruchu. Zachęcamy do rodzinnych spacerów, przebieżek na trasach biegowych , spacerów z kijkami , jazdy na łyżwach, nartach.

W związku z tym ogłaszamy konkurs  MOJE AKTYWNE ŚWIĘTA. Wykonaj pracę plastyczną, przygotuj prezentację multimedialną czy nakręć filmik – jak aktywnie, i w ruchu oczywiście, przy zaangażowaniu całej rodziny, spędziłeś świąteczne ferie. Zachęcamy wszystkich uczniów SP 36 do udziału w konkursie! Liczymy na wasze zaangażowanie i nietuzinkowe pomysły. Z świątecznymi życzeniami: szkolni koordynatorzy programu Trzymaj Formę – Katarzyna Bodek, Bożena Polewiak.
Czekamy na Wasze prace do połowy stycznia.