Losowanie szczęśliwego numerka

numerekW roku szkolnym szczęśliwy numerek niepytany będzie losowany w każdy piątek tygodnia.  Osoba z wylosowany numerkiem w dany piątek zwolniona jest z odpowiedzi ustnych.
Powodzenia :)

Oto regulamin:
  1. Szczęśliwy Numerek będzie losowany przez opiekuna SU.
  2. Od wyniku losowania nie ma odwołania.
  3. Losowanie odbywa się w każdą środę rano (przed zajęciami), wylosowane numery wywieszone będą na drzwiach pokoju nauczycielskiego i obowiązywać będzie tylko w dniu losowania.
  4. W jednym miesiącu dany numer może być wylosowany tylko jeden raz.
  5. Jeżeli uczeń jest nieobecny, a zostanie wylosowany jego numerek, traci możliwość jego wykorzystania.
  6. Uczeń, którego numer wylosowano, jest zwolniony w danym dniu z odpowiedzi ustnej na ocenę.
    Jeżeli uczeń chce, może skorzystać z prawa do odpowiedzi, mimo wylosowanego numerka.

7. Szczęśliwy Numerek NIE ZWALNIA od:
    – pisania zapowiedzianych lub przełożonych prac klasowych i kartkówek;
    – wykonywania prac domowych, z których uczeń może być oceniony;
    – aktywnego udziału w lekcji;
  8. Odmowa pracy w czasie zajęć powoduje utratę przywileju Szczęśliwego Numerka (decyduje nauczyciel danego przedmiotu) - wykonywania obowiązków dyżurnego klasowego.
  9. Szczęśliwy Numerek nie będzie losowany w terminie trzech tygodni przed klasyfikacją półroczną i roczną.