Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia to szczególny dzień dla wszystkich, którzy oczekują daru od świętego Mikołaja.

Nie tylko dzieci lubią być obdarowywane prezentami. Młodzież i dorośli również oczekują, iż w tym dniu ktoś przeobrazi się w Świętego Mikołaja i sprawi im miłą niespodziankę. Dziś ten wyjątkowy w roku świąteczny mikołajkowy nastrój panował w naszej szkole. Wszyscy od rana wędrowali w mikołajkowych czapkach a kolorem dominującym była czerwień. W szkole widać było mikołajki, elfy, śnieżynki. Młodsze klasy spędziły ten dzień w miłej atmosferze, ciesząc się prezentami i objadając smakołykami. Mikołaj nie zapomniał również o starszych klasach i o całej społeczności szkolnej obdarowując każdego słodkim upominkiem. Jednym słowem Mikołaj był niezawodny!

To był dzień pełen pozytywnych wrażeń. Oby te emocje wróciły do nas za rok. Są duże szanse, że tak będzie, gdyż dzieci złożyły Świętemu Mikołajowi obietnicę, iż będą grzeczne przez następny rok. Dziękujemy Święty Mikołaju i już z utęsknieniem czekamy na Ciebie byś za rok do nas powrócił.