Nasi chłopcy pokonali SMS

slide1

Do dużej niespodzianki doszło dziś w turnieju siatkówki chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W roli głównej wystąpili nasi zawodnicy z SP36 Bytom.  Niespodzianką jest pożegnanie się już w fazie grupowej z turniejem zawodników ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego, którzy musieli uznać wyższość naszych chłopców. Po godzinie gry, podczas której każdy set kończył się graniem na przewagi, szczęście uśmiechnęło się do nas. Brawa dla naszch zawodników za pokazanie ogromnych umiejętności i dobrej koncentracji. W grupie wygraliśmy jeszcze jeden mecz z SP33. Dwie wygrane dały nam oczywiście pierwsze miejsce w grupie i zapewniły medale, ale jaki kolor medalu zawiśnie na szyjach naszych zawodników dowiemy się dopiero w środę po feriach. Bardzo dziękujemy naszym zawodnikom. Turniej odbywa się w SP32.

Więcej na sportowej stronie szkoły – klik!