Nasz absolwent w Top Chef – kibicujemy!

krzys

Fot: Top Chef Polska, TV Polsat

Miło nam poinformować, że 7 marca na antenie telewizji Polsat rusza siódma edycja programu Top Chef, w którym udział weźmie nasz absolwent – Krzysztof Konieczny. Krzysztof uczęszczał do naszej szkoły do klasy o profilu hokej na lodzie. Przez dwanaście lat był czynnym zawodnikiem, jednak postanowił całkowicie poświęcić się swojej pasji – gotowaniu, w której nieustannie się rozwija i odnosi sukcesy. O tym, że jest świetnym kucharzem, grono pedagogiczne miało okazję się przekonać. Jaki Krzysztof był na co dzień? Szalenie miłym, sympatycznym i zawsze uśmiechniętym chłopakiem, chociaż czasami niesfornym ;) – takiego pamiętamy go z czasów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Teraz trzymamy za Krzysia kciuki, życzymy mu powodzenia i – połamania noży!