Ogólnopolski Test Ortograficzny 2023 kl.1-3 SP

169921091903230 października uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym. Do konkursu ortograficznego przystąpiło 19 uczniów. Tegoroczna edycja, tak jak i poprzednie, wymagały od uczestników rozległej  wiedzy i umiejętności dotyczących polskiej pisowni i gramatyki. Tym bardziej jesteśmy dumni, że wśród piszących znalazły się również pierwszaki, które odważnie zmagały się z zadaniami konkursu. Jak poradzili sobie nasi uczniowie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2023? Na to pytanie odpowiemy dopiero w grudniu, wtedy pojawią się oficjalne wyniki testu. Życzymy pozytywnego rozstrzygnięcia wszystkim uczestnikom konkursu ortograficznego tej edycji i mocno ściskamy za nich kciuki!