Podusie – emotki już działają!

slide1Wraz z końcem roku szkolnego w naszej szkole zakończyła się również III edycja Ogólnopolskiego Projektu Szycia Dobra – Emotkowe Pożeracze Smutków – szyjemy dobro dla psychiatrii dziecięcej. Dziękujemy Wam za włączenie się w akcję: poświęcony czas, otwarte serce dla tych, którzy borykają się z problemami, zachęcanie innych, by szyli z nami dobro. Być może komuś w potrzebie, podarowany pożeracz smutków, zabierze choć trochę negatywnych myśli, a da odrobinę ciepła i optymizmu. Kolejny raz pokazaliście, że można na Was liczyć, że podejmujecie trudne wyzwania, rozwijacie swoją kreatywność i nabywacie nowe umiejętności – pomagając przy tym innym.
Dzięki sprzętowi z programu Laboratoria Przyszłości mamy pięknie uszyte maskotki, a także zdjęcia, jako pamiątkę z prac oraz miłego spotkania z przedstawicielami Zarządu Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu.
Nasze maskotki bowiem będą pożerały smutki dzieciaków oddziału psychiatrii w tym właśnie szpitalu – dostarczone tam dzięki uprzejmości p. Koniecznej, która również wspierała całą akcję wraz z klasą 5a.