Podziękowanie

729774bede63aacf8f87050532cb08de3469c3Emocje po turnieju eliminacyjnym ,,Rodzice-dzieciom, dzieci-rodzicom” już opadły, ale jeszcze raz chcieliśmy podziękować wszystkim zaangażowanym, dzięki którym udało się nam zorganizować tak wspaniałą imprezę w naszej szkole. Chcieliśmy osobno podziękować Panu Wiesławowi Kurnikowi, szczególnie za osobisty zakup 25 bardzo dobrej jakości piłek, które przekazał na własność naszym grającym uczniom oraz kibicującym dzieciakom. To była duża radość dla tych młodych zawodników. Pan Wiesław zawsze był przyjacielem naszej szkoły, nieraz pomagał nam w zakupie sprzętu sportowego oraz był także inicjatorem budowy naszego górnego boiska prawie 15 lat temu. Panu Kurnikowi dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.