Schronisko w Miedarach dziękuje naszym uczniom

schPodopieczni Schroniska w Miedarach przesyłają gorące podziękowania dla uczniów i rodziców naszej szkoły. Mamy nadzieję, że zmotywuje nas to do jeszcze większego zaangażowania i na święta prześlemy zwierzakom kolejną paczkę.

Zdjęcie i poniższy tekst pochodzi z profilu schroniska w Miedarach na Facebooku.

„Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom Szkoły Podstawowej nr 36 w Bytomiu, że po raz kolejny przekazali dary dla psów i kotów z naszego schroniska w ramach szkolnej akcji „Paczka dla zwierzaka”. Dzieciaki na zajęciach świetlicowych z zainteresowaniem oglądały zdjęcia podopiecznych na stronie schroniska, poznawały formy wsparcia jakiego mogą udzielać zwierzakom i zrobiły laurki z zapewnieniem o swojej miłości do zwierząt.”