Turniej Mikołajków

img_0772W poniedziałek 7 grudnia na naszej sali gimnastycznej rozpoczął się tegoroczny Turniej Mikołajków. Imprezę można było zorganizować dzięki temu, iż  decyzją rządu klasy sportowe w celu realizacji treningów sportowych zostały dopuszczone do zajęć stacjonarnych. Toteż aby nasi siatkarze i siatkarki mogli nadal Trzymać Formę podjęli wyzwanie ruchowe i  wzięli udział w rozgrywkach aby w duchu zdrowej rywalizacji sportowej mogli sprawdzić  swoje umiejętności.

W turnieju siatkarskim uczestniczyli uczniowie trenujący siatkówkę z klasy 6b i 7b.
Turniej rozgrywany jest systemem każdy z każdy. Toteż ilość meczy jest duża.
14 grudnia przewidziane jest zakończenie rozgrywek. Wszystkich uczestników czeka mała nagroda. A za ich udział i zaangażowanie bardzo dziękujemy. Organizatorzy turnieju: pani B. Polewiak i pani A. Respondek.