13 marca – Dzień Przedsiębiorczości w SP 36

przed

Uwaga! Uwaga!

Zarządzamy weekendowe wietrzenie pokoi młodzieżowych i dziecięcych.

Jeżeli jesteście w posiadaniu zabawek i gier które Wam się znudziły,

macie w swoich biblioteczkach książki, które już przeczytaliście, chcecie się pozbyć jakiś drobiazgów, a szkoda je wyrzucać…

Zróbcie wiosenne porządki przynieście te rzeczy na

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 13.03.2018r.

zorganizowany przez Radę Rodziców.

Być może znajdzie się ktoś, kto z chęcią przygarnie Wasze drobiazgi.

Przypominamy:

• Rzeczy można przynosić do poniedziałku (12.03.18r.) do wychowawców klas; dodatkowo zbieramy ozdoby świąteczne, kartki, stroiki itp.

• Ciasta przynosimy 13.03.2018r. do sekretariatu – blaszki podpisujemy :)

LICZYMY NA WASZĄ KREATYWNOŚĆ!