SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 w Bytomiu


Rekrutacja do SP 36 on-line

|

baner3-sredni

backgrartbackgrspbackgrjez

pierwszak

Serdecznie zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów do wesołych i gościnnych klas naszej SP 36.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 36 przypomina, że w dniach od 16 marca do odwołania szkoła jest zamknięta. Petenci, w sprawach pilnych, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 32 282 90 32. Rekrutacja do klas pierwszych odbywa się poprzez pobranie wniosku ze strony internetowej szkoły https://sp36.bytom.pl/rekrutacja-2/ i przesłanie go na adres mailowy sp36bytom@interia.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły na rok 2020/2021 – klik!

Przypominamy, że w roku szkolnym 2020/2021 planujemy otworzyć klasy:
1. Artystyczną – klik!
2. Ogólnosportową – klik!
3. Językową – klik!

Halina Brzezina

Ogłoszenie

|
ZGODNIE Z UCHWAŁĄ NR XXIX/423/20 RADY MIEJSKIEJ W BYTOMIU Z DNIA 22 CZERWCA 2020r. OD 01 WRZEŚNIA 2020 r. ZMIENIA SIĘ OBWÓD SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 36 W BYTOMIU.
NOWY OBOWIĄZUJĄCY OBWÓD SZKOŁY W ZAŁĄCZNIKU
pobierz

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 36

|
podziekowanieW kończącym się roku szkolnym 2019/2020 składam  serdeczne podziękowania, za trud, zaangażowanie,wsparcie i współpracę. Dzięki zaangażowaniu nas wszystkich ten rok szkolny możemy zakończyć z przeświadczeniem, że zrobiliśmy co w naszej mocy, żeby uczniowie, w dobie pandemii, mogli kontynuować naukę podczas zdalnego nauczania. Był to dla nas wszystkich czas nieoczekiwanych zmian, wyzwań i znajdywania optymalnych rozwiązań. Teraz nadszedł dla Was czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy spokojnych i radosnych wakacji. Mamy nadzieję, że wszystko pomyślnie się poukłada i zobaczymy się we wrześniu. Uważajcie na siebie.
Dyrektor SP 36
Halina Brzezina

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas 1-7

|

biret2

Dyrektor Szkoły informuje, że w związku z ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek oświatowych  oraz wytycznymi przekazanymi przez Wydział Edukacji w tym roku szkolnym 2019/2020 nie organizujemy tradycyjnego zakończenia roku szkolnego.

W tym roku szkolnym serdecznie zapraszamy na zakończenie roku szkolnego online 26.06.2020r. o godz. 9.00

w aplikacji Office 365.
Harmonogram rozdania świadectw, w tym dniu, w wyznaczonych godzinach, przekażą wychowawcy klas.
Prosimy o przestrzeganie harmonogramu ze względu na obowiązujący rygor sanitarny.

                                                                                                                                             Halina Brzezina

Pożegnanie Absolwentów

|

8-klasy-foto„Życie składa się z przywitań i pożegnań”. Wczorajsze niecodzienne spotkanie było Waszym pożegnaniem ze szkołą. Szkołą pełną wspomnień, w której przeżyliście wiele lat. Życzymy Wam powodzenia i wielu sukcesów. Cieszcie się małymi rzeczami, zawsze wierzcie w swoje możliwości i spełniajcie marzenia!

 

|
Drodzy uczniowie! Już za chwilę WAKACJE!
Przesyłamy Wakacyjny rozkład jazdy. 
Zaplanujcie i zrealizujcie swoje wakacyjne marzenia.
wakacyjny-rozklad-jazdy

Projekty Uniwersytetu Dzieci

|

glowneZ przyjemnością informujemy, że dwie klasy z naszej szkoły otrzymały dyplomy za udział w projektach Uniwersytetu Dzieci:

Klasa 5d  za projekt: „Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastrój”

Klasa 4a za projekt: „Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje”

Gratulujemy! Więcej…

Sport w SP 36 – 4 miejsce w Bytomiu

|

36-dyplom-2Nasza szkoła zakończyła na wysokim 4. miejscu klasyfikację na najbardziej usportowioną szkołę miasta Bytomia (na 23 szkoły), dziękujemy naszym uczniom którzy chętnie i z ogromnym zaangażowaniem podejmowali wszechstronne wyzwania. Uczestniczyliśmy w roku szkolnym 2019/2020 w 16 zawodach sportowych, które często trwały nawet trzy dni. Nasi uczniowie mieli możliwość rywalizować w sztafetowych biegach przełajowych, badmintonie, koszykówce, tenisie stołowym, siatkówce,piłce ręcznej, i piłce nożnej. Zdobyliśmy medale w siatkówce, unihokeju, tenisie stołowym oraz w badmintonie, za co bardzo jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy naszym uczniom.

Projekt językowy „Places I want to visit”

|

angielskiW ramach projektu językowego „Places I want to visit” wybrani uczniowie klas 7: Maja Siwek kl. 7a, Julia Zimolong kl. 7a, Tomasz SImiński kl. 7a oraz Oskar Njita kl. 7b wybrali mnóstwo ciekawych miejsc na świecie, oznaczyli je na mapie i opisali dlaczego warto je zwiedzić - klik!