Czy są tu grzeczne dzieci?, czyli Mikołaj w klasach 1-3

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie”. mikolaj

6 grudnia to dzień, na który wszyscy czekają. Tradycją naszej szkoły jest kultywowanie pięknego zwyczaju związanego z postacią św. Mikołaja. Mikołajowa zabawa nie mogła się obyć bez odpowiednich strojów. W szkole widać było  reniferki, mikołajki, elfy, śnieżynki. Klasy 1-3 spędziły ten dzień w przyjemnej atmosferze, ciesząc się prezentami i objadając smakołykami, bo niezawodnie i w tym roku ulubiony święty wszystkich dzieci przybył do nich z podarkami. 6 grudnia był dniem pełnym pozytywnych wrażeń. Oby te emocje wróciły do nas za rok. Są duże szanse, że tak będzie, gdyż dzieci złożyły Świętemu Mikołajowi obietnicę, iż będą grzeczne przez następny rok. A skoro złożoną obietnicę należy dotrzymać – Mikołaj z pewnością odwiedzi nas w następnym roku szkolnym. Tego się trzymajmy!