Dziś byliśmy na sportowo!

img_20190924_112100W ramach „ Europejskiego Tygodnia Sportu” uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej wzięli dziś udział w zorganizowanej dla nich i imprezie rekreacyjno – sportowej, na której wyzwaniem dla uczestników były konkurencje indywidualne oraz gra zespołowa „Dwa ognie usportowione”.

Dzieci sprawdziły swoje umiejętności i sprawności pokonując skrzynie na czas, rzucając do kosza, skaczą przez skakankę, w biegu szybkim po kwadracie, slalomie z kijem do unihokeja oraz pokonując slalom z piłką korekcyjną. Gra drużynowa przebiegła w duchu zdrowej rywalizacji sportowej, ponadto wyzwoliła wśród dzieci aspekt współpracy zespołowej.

Cała impreza odbyła się w atmosferze dobrej zabawy, a uczestnictwo w niej wyzwoliło w dzieciach dużo pozytywnych emocji. Zwycięzcy nagrodzeni zostali medalami. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali słodki poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć – kliknij.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!