IX konkurs na kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim

img_7836-malyDziękujemy naszym uczniom klas I-III za zaangażowanie i udział w konkursie na kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu. Na etapie szkolnym wyróżniono cztery prace konkursowe następujących uczniów: Łukasz Jonda, kl. 1 b, Krzysztof Drosek, kl.1c, Julia Szymocha, kl. 1c Jakub Marczyk, kl. 3b.
Prace tych uczniów przeszły do dalszego etapu konkursu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 17 grudnia, po godz. 18.00 i zostaną one opublikowane na stronie MDK nr 1. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 19 grudnia w Sali Kameralnej MDK 1 (godzina rozdania nagród zostanie podana wraz z informacją o laureatach konkursu). Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostaną zaprezentowane na wystawie w MDK 1.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i czekamy na wyniki konkursu.