Becek zaprasza na XX Zimową Feriadę Artystyczną

becekSerdecznie ZAPRASZAMY do Bytomskiego Centrum Kultury na XX ZIMOWĄ FERIADĘ ARTYSTYCZNĄ. Będzie to tzw. edycja specjalna – jubileuszowa warsztatowych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Od 13 do 16 stycznia 2020 r. w Beceku nie lada gratka! bowiem odbędą się wyjątkowe  – niezwykłe zajęcia wokalne z Martą KOSARSKĄ, znakomitą trenerką, wokalistką, instrumentalistką, która przyjedzie do nas z Nowego Jorku (USA) ! oraz zajęcia taneczne z Mateuszem „Sobek” SOBECKO – tancerzem, instruktorem, choreografem – zwycięzcą 8.edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz !”, który swój kunszt taneczny szkolił również w Stanach Zjednoczonych – w Los Angeles i Nowym Jorku.  Zajęcia skierowane są do wszystkich chętnych, którzy kochają śpiew i taniec, a na ich zakończenie uczestnicy połączą siły we wspólnym występie, który zostanie nagrany, a filmik który powstanie zaprezentujemy na becekowym facebooku i youtube.

Od 20 do 23 stycznia zapraszamy dzieci i młodzież w różnym wieku na:

Warsztaty konstruowania robotów z klocków Lego

Warsztaty capoiery

Warsztaty kreatywne w cyklu 4-dniowym pn.:

– Eskimoska biżuteria

– Labirynt śniegowej kuli

– Zwierzakowe poduszeczki

– Kalejdoskop Wielkiej Niedźwiedzicy

Dla kinomaniaków zostały przygotowane 2 okołopołudniowe  seanse filmowe (g. 11.00) 17 stycznia

TOY STORY 4 oraz 24 stycznia RALPH DEMOLKA .

Zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury.