Światowy Dzień Ziemi

Planeta jest naszym wspólnym dobrem, dlatego musimy wszyscy troszczyć się o środowisko naturalne. Każde nasze działanie wpływa na stan naszej Ziemi. Więc postarajmy się w naszych codziennych czynnościach pamiętać o naturze, o jej pięknie i wyjątkowości.

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, zatrzymajmy się na chwilę i zastanówmy się co każdy z nas może zrobić, aby naszej planecie było lżej…

Zachęcamy do posłuchania ekologicznej piosenki oraz podjęcia wyzwania zawartych w „ekozadaniach” – kliknij, aby otworzyć:

pobierz

W naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny pt. „Jak człowiek zmienia świat?”. Prace nadesłane są bardzo różnorodne i ciekawe. Z nadesłanych prac jury wyróżniło prace następujących uczniów:

Aleksandra Kocot klasa 6a

Jan Kocot klasa 5a

Jakub Bazylkiewicz klasa 3b

Michał Koterwa klasa 8a

Tymoteusz Czech klasa 5c

Wojciech Celler klasa 5a

Zofia Myszka klasa 5a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości oraz talentu.