ZNAMY JUŻ WYNIKI Quizu dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka

quiz1 czerwca ogłosiliśmy Quiz dla najmłodszych pod hasłem : „ Kiedy Twoja Pani była dzieckiem”. Mimo wielu wrażeń , emocji, jakich dostarczał ten wyjątkowy dzień  wszystkim dzieciom, które świętowały Dzień Dziecka, ogłoszony quiz cieszył się wielkim zainteresowaniem, nie tylko wśród najmłodszych uczniów klas 1-3, do których był skierowany, ale również wśród rodziców i nauczycieli. Pośród ośmiu zdjęć, na których były zamieszczone podobizny pań z klas 1-3 z okresu dzieciństwa, należało odszukać zdjęcie swojej Pani wychowawczyni. Jak się okazuje, zadanie to nie należało do łatwych, bo przecież minęło wiele lat, czas zmienił wygląd każdej z pań. Są jednak pewne cechy charakterystyczne, które potrafi wychwycić oko dziecka, a upływający czas nie jest w stanie ich zmienić. To szczery uśmiech, wyraz twarzy i spojrzenie jego Pani. One się nie zmieniają, pozostają na stałe i właśnie tymi cechami kierowali się najmłodsi przy wyborze zdjęcia swojej wychowawczyni. Oto uchylamy „rąbka tajemnicy” i podajemy rozwiązanie Quizu. Na zdjęciu z numerem :

1. p. Maria Kobielska -wychowawczyni klasy 3b
  2. p. Aldona Szkalska -wychowawczyni klasy 3c
  3. p. Kamilla Kot -wychowawczyni klasy 2a
  4. p.Mariola Pozowska -wychowawczyni klasy 1a
  5. p. Mariola Ilnicka-wychowawczyni klasy 1c
  6. p. Ewa Niżnik-wychowawczyni klasy 1b
  7. p. Irena Orawiec -wychowawczyni klasy 3a
  8. p. Marzena Śmiałecka -wychowawczyni klasy 2b

Najlepszymi w rozpoznaniu swojej pani wychowawczyni okazały się klasy:

2a – gdzie udzielono 7 poprawnych odpowiedzi we właściwym wskazaniu wizerunku swojej wychowawczyni – p. Kamilli Kot. Prawidłowo rozpoznały swoją panią: Marta Andruszyn, Klaudia Machula, Amelka Klimas, Zuzia Krążyńska, Agata Dusza, Lena Herman oraz Lena Mrozek.Drugą klasą z właściwym wskazaniem fotografii swojej pani była klasa 1b, a prawidłowo rozpoznały swoją wychowawczynię p. Mariolę Ilnicką  4 osoby: Jakub Małodobry, Maciej Jabłoński, Piotr Podstawa, Zofia Poniatowska. W klasie 1c, gdzie wychowawczynią jest p. Ewa Niżnik, zdjęcie poprawnie przyporządkowali następujący uczniowie: Lena Janus, Krzysztof Drosek ,  Julia Szymocha. W klasie 1a prawidłowo wskazały fotografię p. Marioli Pozowskiej uczniowie: Julia Kasperczyk, Zosia Rażnikiewicz , Magda Szymula natomiast wychowawczynię klasy 2b rozpoznali: Wiktoria Smolicka i Bartosz Kowalczyk. Prawidłowo swoją wychowawczynię p. Aldonę Szkalską rozpoznała uczennica Marta Groborz z klasy 3c. Z klasy 3b – uczeń Jakub Bazylkiewicz właściwie wskazał zdjęcie swojej pani Marii Kobielskiej. Dziękujemy klasom wyróżnionym!   Słowa podziękowania jednak należą się również uczniom z pozostałych klas, które brały udział w Quizie, choć może z mniejszą ilością trafnych wskazań, ale GRUNT TO DOBRA ZABAWA . Taką na pewno okazał się ten Quiz, który uświadomił nam, że tak na prawdę wszyscy Jesteśmy Dziećmi niezależnie od wieku. Wszyscy mamy marzenia, lubimy bawić się i śnić. Tego nikt nam nigdy nie zabierze, więc cieszmy się, jak dzieci, póki na to czas i siły !

Niech Dzień Dziecka trwa cały rok!