Niezwykły sukces naszych uczniów

wlc-dobryKto czyta książki, żyje podwójnie…. i zdobywa laury. To powiedzenie stało się mottem dla naszych uczniów, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników. Przeczytali aż 10 wybranych książek, wypełnili celująco testy. Zgłosili się do drugiego etapu, przez który przeszli brawurowo, czytając kolejną książkę i wypełniając wzorowo piekielnie trudny Quiz.
Wreszcie dotarli do Wielkiego Finału i zajęli w nim zaszczytne miejsca.
Oto nasi zwycięzcy:
Magdalena Szymula z 1a oraz Weronika Ślązok  z 2b zdobyły ex aequo tytuł I Wicemistrza Powiatu, a Michalina Filak z 2b uplasowała się tuż za nimi zdobywając tytuł II Wicemistrza Powiatu w kategorii klas młodszych, w kategorii klas starszych bezkonkurencyjni okazali się Dominika Białek z 5c oraz Adam Sadownik z 5d, którzy ex aequo zdobyli tytuł MISTRZA POWIATU. Tuż za nimi był Mikołaj Stańczak z 5c, który otrzymał tytuł II Wicemistrz Powiatu.
Z ich sukcesu bardzo się cieszymy i gratulujemy, podziwiamy za pracowitość oraz  wielkie zaangażowanie!