Ogłoszenie świetlicy

obiadOpłata za obiady we wrześniu wynosi 95 zł (19 dni x 5zł). Płatność należy uregulować do dnia 05.09.2021na indywidualne konto ucznia. Uczniowie, którzy korzystali w ubiegłym roku szkolnym ze stołówki wpłacają należność na indywidualne konto z tamtego roku szkolnego. Uczniowie, którzy nie korzystali z obiadów w zeszłym roku szkolnym oraz uczniowie klas 1 muszą złożyć zobowiązanie na obiady w szkole, po czym otrzymają na Librus (konto rodzica) indywidualny numer konta, na który należy dokonać opłaty.
Obiady będą wydawane od 6 września. Uczniowie, którzy posiadają indywidualny numer konta również muszą złożyć zobowiązanie na obiady w celu uaktualnienia danych. Zobowiązanie na obiady do pobrania na stronie szkoły w zakładce Świetlica lub w formie papierowej na terenie szkoły.