Dzień Chłopaka w Naszej Szkole. Dżentelmeni są wśród nas!

wszyscy-zm30 września Dzień Chłopaka to data, która na stałe wpisana została w kalendarium naszych imprez szkolnych. Dziś najważniejszymi osobami tego wyjątkowego dnia byli chłopcy naszej szkoły, którzy za sprawą swoich klasowych koleżanek czuli się niezwykle ważni a świadczyły o tym uśmiechy na twarzach chłopców. Oprócz życzeń otrzymali od swoich koleżanek symboliczne prezenty świadczące o sympatii i przyjaźni. Ważność tego wyjątkowego dnia podkreśliły dziewczynki odświętnym ubiorem czy też założeniem muszki, krawata czy melonika. Dziewczynki wybrały również spośród chłopców Klasowego Super Chłopaka.

TYTUŁ SUPER CHŁOPAKA w klasach 1-3 otrzymują:

1.Igor Adamiec – kl. 1a

2.Bartłomiej Płusa – kl.1b

3.Marcin Myrczik oraz Jan Grabka- kl. 1c

4.Serhii Tkach – kl. 2a

5.Patryk Redo – kl. 2b

6.Wojciech Wojtas – kl. 2c

7.Franciszek Grabka oraz Jan Hryszkiewicz -3a

8.Bartosz Kaczmarczyk oraz Filip Pietrzak – 3b

9. Zakhar Bahniuk – 3c

W klasach 4-8 TYTUŁ SUPER CHŁOPAKA otrzymują:

1.Mikołaj Rozbicki – kl. 4a

2.Natanael Kurnik – kl. 4b

1. 3.Marcin Milewski – kl. 5a

2. 4. Wiktor Uliczka – kl. 5b

3. 5.Kushch Petro – kl. 6a

4. 6. Jason Njita – kl. 6b

5. 7. Adrian Bodora – kl. 7a

6. 8. Piotr Suchy – kl. 8c

Zapraszamy do Galerii – klik!

Wybrańcom gratulujemy tak zaszczytnego Tytułu „Super Chłopaka” a wszystkim chłopcom w Dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego