Dzień Otwarty – SP 36 zaprasza!

otwarty1W środę 29 marca w naszej szkole zorganizowano Dzień Otwarty dla rodziców oraz dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Gości przywitała Pani Dyrektor, przedstawiając bogatą ofertę szkoły, a uczniowie klasy 2c  przygotowali „Krótki, ale śliczny teatrzyk ekologiczny”. W tym czasie przyszli uczniowie objęci zostali opieką nauczycieli na sali gimnastycznej, gdzie mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich „Bawilandii”. Po prezentacji nastąpiło zwiedzanie szkoły. Dzieci z zainteresowaniem odwiedzały poszczególne sale, a gdy dotarły do świetlicy, świetnie się bawiły, grały oraz malowały pod czujnym okiem starszych koleżanek oraz wychowawców. Na pożegnanie wszyscy „młodzi goście” dostali słodkie upominki oraz zakładki do książek.