Akademia z okazji stulecia odzyskania niepodległości

???????????????????????????????13 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na wstępie cała szkoła odśpiewała hymn narodowy (wszystkie cztery zwrotki). W przedstawieniu wzęli udział uczniowie z klas: 7a, 8a, 8c szkoły podstawowej oraz z IIIB gimnazjum . Wspaniale swoje umiejętności zaprezentował chór szkolny .Treść przedstawienia nawiązywała do utworów związanych z historią narodu polskiego. Uczniowie dlugo przygotowywali się do akademii. Ich wkład wynagrodziła brawami widownia. Opiekunami młodych artystów były panie: Aneta Jendros, Joanna Kurpiel, Lilianna Woroniuk – Setla. O dekoracje zadbała pani Urszula Łabędzka, zaś o miejsca dla widowni pani Małgorzata Gogola i Agnieszka Respondek.