Artystyczne występy klas 1a i 2c w Dniu Otwartym

zdjecie-glowneWróćmy wspomnieniami do Dnia Otwartego w SP36. Klasy 1a i 2c o profilu artystyczno-językowym gościły u siebie przedszkolaków. To właśnie dla nich i ich rodziców przedstawili dziedziny w których działają, rozwijają zdolności i doskonalą swoje umiejętności. Następnie uczniowie klasy 1a zaprezentowali się w inscenizacji na podstawie znanego utworu Juliana Tuwima „Abecadło”, po czym zamienili się w raperów wyśpiewując „Rap o alfabecie”. W atmosferę wspomnień i rozważania o szacunku i pomaganiu innym ludziom wprowadzili nas uczniowie klasy 2c. Zaśpiewali w języku angielskim piosenkę „We are the world” i wykonali do niej piękny układ taneczny. Czas spotkania z przedszkolakami i ich rodzicami upłynął szybko i we wspaniałej atmosferze. Mamy nadzieję, że zadowolone przedszkolaki powrócą do nas we wrześniu, ale już w roli uczniów klasy pierwszej.

7 6 5 4 3 2 1 zdjecie-glowne