Babcia i dziadek – najmilsze skojarzenie z dzieciństwa

10-malyDziadkowie rozpieszczają, kochają bezwarunkową miłością, pozwalają prawie na wszystko.
21 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci, a 22 stycznia – Dzień Dziadka.

Nie zawsze pamiętamy swoich dziadków. Bywa, że nigdy nie dane było nam ich nawet poznać. Nadal trwają w naszej pamięci dzięki historii opowiadanej przez innych i fotografiom. Niektórzy z nas czasem mają jednak odrobinę szczęścia – nie tylko poznali swoich dziadków, a nawet pradziadków – ale wciąż mogą cieszyć się ich obecnością w swoim życiu. Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez nich. Babcia i dziadek są z wnukami od ich najmłodszych lat. Kochają do szaleństwa i pozwalają na wiele. Zaraz po rodzicach są nauczycielami i pierwszymi przyjaciółmi. Wnuki uwielbiają z nimi przebywać.
O bezgranicznej miłości do swoich dziadków przekonują nas uczniowie klasy 1a, którzy wykonali na zajęciach z innowacji artystycznej ciekawe ramki na których można umieścić rodzinne fotografie. Włożyli w to wiele serca i zaangażowania a laurki z którymi udały się do swoich dziadków w Dniu ich Święta miały charakter niepowtarzalny i wyjątkowy. Czego wyrazem były ich własne dłonie odciśnięte na laurce.
Dlatego też szanujmy swoich dziadków, póki żyją, nie bójmy się zadawać im pytań.
Oni zawsze mają cierpliwość i na każde Wasze pytanie odpowiedzą – bo są prawdziwą kopalnią mądrości.