Bezpieczny Internet

?????????????????????????????????????????????????W klasach 4-8 na lekcjach informatyki omawialiśmy zagadnienia związane z zagrożeniami i bezpieczeństwem w sieci, z uwzględnieniem cyberprzemocy i tzw. fake news, czyli fałszywych lub częściowo nieprawdziwych informacji publikowanych i krążących w sieci w celu wprowadzenia odbiorców w błąd. Uczniowie przygotowali ciekawe prace związane z omawianymi treściami, klasy 4-5 wykonały komiksy i plakaty, natomiast uczniowie starszych klas tworzyli kodeksy bezpieczeństwa w sieci lub prezentacje  związane z omawianymi treściami. W tygodniu bezpieczeństwa w sieci uczniowie wykonywali szereg zabaw i ćwiczeń interaktywnych na stronie wordwall.net. Tutaj prezentujemy wybrane prace naszych uczniów.