Człowiek w sercu człowieka – Choinka Nadziei 2022

zdjecie-glowne

Czekaliśmy na Was. Te najpiękniejsze słowa w przedświątecznym czasie usłyszeliśmy dzisiaj w czasie pobytu w Domu Opieki Społecznej dla Dorosłych w Bytomiu. Po dwuletniej przerwie ruszyliśmy z kolędą w ramach akcji Choinki Nadziei. Pracownicy i mieszkańcy placówki powitali nas uśmiechem, my odwzajemniliśmy radość spotkania z nimi. To nie drogie prezenty, nie pełne stoły, ale prosta obecność drugiego człowieka jest najważniejsza. By umilić czas często samotnym i schorowanym ludziom dzieci przygotowały piękną inscenizację jasełkową przeplataną kolędami. Po przedstawieniu złożyliśmy wszystkim życzenia i rozdaliśmy symboliczne serduszka. Spotkaniu oprócz radości towarzyszyły też łzy wzruszenia. Dziękujemy Pracownikom za ciepłe przyjęcie oraz przepiękny podarunek dany od serca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych aparatem z Programu Laboratoria Przyszłości.